Spolu domácí péče

Napište nám

spolu-domacipece@seznam.cz

O nás

 
0
roky na trhu
0
typů služeb
0
splněných zakázek a spokojených klientů
Spolu – domácí péče vzniklo v roce 2015 jako sociální firma, vlastněná fyzickou osobou (OSVČ). U jeho zrodu stáli lidé, kteří měli profesní či osobní zkušenosti se zdravotními či sociálními handicapy.
Ideou podniku je komunitní přínos klientům i zaměstnancům. V případě klientů jde zejména o umožnění pobytu v domácím prostředí, navzdory jejich nemocem či postižením, případně pomoc v domácnosti všem těm, kteří jsou vytíženi – ať už péčí o osoby blízké nebo svojí prací.
Pro zaměstnance Spolu zajišťuje také sociální poradenství, pomáhá jim získat praxi a umožnit jim zařazení na trh práce, v neposlední řadě jim nabízí profesní uplatnění navzdory jejich zdravotním omezením či sociálnímu znevýhodnění.
Hlavní činností firmy jsou terénní služby – agentura domácí péče, a úklidové a zahradnické služby.  Snažíme se ovšem maximálně využít potenciál svých pracovníků, a proto nabízí také vytváření a správu webových stránek, doučování a nebráníme se ani dalším zakázkám – vhodným pro osoby s omezenou schopností pracovat či nízkou kvalifikací. Více o náplni a cenách v Službách a ceniku.